A A A Wersja kontrastowa

"Wspieranie innowacji w polityce spójności: wczoraj, dziś i jutro". Zapraszamy na konferencję!

pdf

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju serdecznie zaprasza do udziału w konferencji "Wspieranie innowacji w polityce spójności: wczoraj, dziś i jutro", która odbędzie się dn. 21 stycznia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w godz. 10:00 - 15:00.


Celem konferencji jest podsumowanie efektów realizacji polityki spójności w Polsce w zakresie innowacyjności, a także przeprowadzenie debaty na temat planów i możliwości finansowania innowacji na kolejną perspektywę finansową, tj. na lata 2021-2027. Zaproszeni goście odnajdą również odpowiedź na pytanie, jaką rolę spełniają innowacje w polskim społeczeństwie i gospodarce. Zagościmy polskich innowatorów, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoje osiągnięcia, w tym projekty zrealizowane dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich, a także pomysły na przyszłe innowacyjne realizacje, czekające na wdrożenie.

 

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali przedsiębiorcy, naukowcy, wynalazcy, popularyzatorzy nauki oraz przedstawiciele administracji publicznej.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są tutaj 

 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny.

 

Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!