A A A Wersja kontrastowa

Studenci i absolwenci! Start-up 2U już 16 października w Koszalinie!

pdf

Witajcie po wakacjach! Ponownie ruszamy z cyklem konferencji dla studentów i absolwentów - "Start-up 2 U" - bo sukces zależy od Ciebie!

Chcesz dowiedzieć się jak zarobić pierwszy milion jeszcze na studiach?

Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zaprasza na drugą w tym roku konferencję Start-up 2U, która odbędzie się już 16 października na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej, przy ul. Kwiatkowskiego 6e w Koszalinie.

 

Na konferencji spotkasz się z mentorem biznesu - przedsiębiorcą, który osiągnął sukces w biznesie i opowie Ci, jak stawiał swoje pierwsze kroki. Dowiesz się, jak założyć własną firmę krok po kroku i jak być kreatywnym w biznesie.

Ponadto masz okazję uczestniczyć w BEZPŁATNYM warsztacie "Od pasji do biznesu - jak stworzyć własny model biznesowy firmy" poprowadzonym przez Adriana Migonia - współzałożyciela Fundacji Inkubator Technologiczny, która prowadzi program Youth Business Poland.

Organizacja ta wspiera młode osoby w rozwoju firm i tworzeniu nowych miejsc pracy w 46 krajach. Ponadto zrzesza 100 mentorów - wolontariuszy doświadczonych praktyków biznesu, którzy wspólnie od 2008 roku pomogli młodym osobom w założeniu 600 firm i stworzeniu ponad 1000 miejsc pracy.

Co ważne, dowiesz się o wielu możliwościach finansowania, jakie oferuje państwowy bank rozwoju - Bank Gospodarstwa Krajowego. Opowiemy Ci, jakie możliwości dają ciekawe projekty m.in. "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", "Jeremie2" czy "Wsparcie w starcie"!

 

NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ PRZEZ NASZ FORMULARZ! WSTĘP JEST BEZPŁATNY,
A ZA UDZIAŁ W WARSZTACIE OTRZYMASZ CERTYFIKAT. 

Poniżej agenda spotkania:

  • 10:45 - 11:00 Rejestracja uczestników
  • 11:00 - 11:10 - Główna Aula
                            Powitanie uczestników - prof. dr hab. inż. Jerzy Korczak – dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych 
  • 11:10 - 12:30 - Warsztaty dla studentów i absolwentów "Od pasji do biznesu - jak stworzyć model biznesowy firmy"- Youth Business Poland
  • 12:30 - 13:00 - Przerwa
  • 13:00 - 13:30 - "Zainwestuj w swoją przyszłość z BGK" - prezentacja BGK
  • 13:30 - 15:00 - Prelekcja mentora biznesu - YBP

NAPRAWDĘ WARTO, LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Zapraszamy!