A A A Wersja kontrastowa

Start up 2U w Zielonej Górze już 24 października!

pdf

Chcesz dowiedzieć się jak zarobić pierwszy milion jeszcze na studiach? Wszystko zależy od Ciebie!

Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zaprasza na kolejną w tym roku konferencję Start-up 2U, która odbędzie się już 24 października na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego, przy ul. Prof. Z Szafrana 4a w Zielonej Górze. 

Na konferencji spotkasz się z mentorem biznesu - przedsiębiorcą, który opowie o swoich pierwszych krokach w biznesie, porażkach i sukcesach w drodze do dobrze i stabilnie prosperującego biznesu.

Dowiesz się, jak założyć własną firmę krok po kroku, jak być kreatywnym w biznesie i jakie możliwości finansowania oferuje Bank Gospodarstwa Krajowego.

Ponadto będziesz mieć okazję uczestniczyć w BEZPŁATNYM warsztacie "Od pasji do biznesu - jak stworzyć własny model biznesowy firmy" poprowadzonym przez Adriana Migonia - współzałożyciela Fundacji Inkubator Technologiczny, która prowadzi program Youth Business Poland.

Organizacja ta wspiera młode osoby w rozwoju firm i tworzeniu nowych miejsc pracy w 46 krajach, zrzesza 100 mentorów - wolontariuszy doświadczonych praktyków biznesu, którzy wspólnie od 2008 roku pomogli młodym osobom w założeniu 600 firm i stworzeniu ponad 1000 miejsc pracy.

 

NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ PRZEZ NASZ FORMULARZ!

WSTĘP JEST BEZPŁATNY,
A ZA UDZIAŁ W WARSZTACIE OTRZYMASZ CERTYFIKAT. 

Poniżej agenda spotkania:

·         9:45 - 10:00 Rejestracja uczestników

·         10:00 - 10:10 – Uroczyste otwarcie konferencji przez dr hab. inż. Piotra Kułyka prof. UZ Dziekana Wydziału Ekonomii i Zarządzania oraz przedstawiciela Banku Gospodarstwa Krajowego Tomasza Mielniczuka
                       

·         10:15 - 11:45 - Prelekcja mentora biznesu - YBP

·         11:45 – 12:00 - "Zainwestuj w swoją przyszłość z BGK" - prezentacja BGK

·         12:00 – 12:15 – Przerwa

·         12:15 – 13:15 - Warsztaty dla studentów i absolwentów "Od pasji do biznesu - jak stworzyć model biznesowy firmy"- Youth Business Poland

NAPRAWDĘ WARTO, LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Zapraszamy