A A A Wersja kontrastowa

Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej"

pdf

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej" dedykowane beneficjentom, które odbędzie się 1 lutego 2019 r. w Warszawie.

 

Spotkanie przeznaczone jest dla beneficjentów, którzy chcą założyć działalność gospodarczą oraz dla przedsiębiorców, którzy planują rozwój swojej firmy. Celem spotkania jest zapoznanie ich z zagadnieniami, dotyczącymi możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich, przeznaczonych na założenie i rozwój działalności gospodarczej.

W trakcie spotkania zainteresowani dowiedzą się o dostępnych produktach wspierających rozwój przedsiębiorstwa oraz na założenie swojej działalności. 

Program spotkania:

  • 10:00 –10:15 Przedstawienie możliwości wsparcia z FE na założenie działalności gospodarczej
  • 10:15 – 11:00 Przedstawienie możliwości wsparcia na rozwój działalności gospodarczej – Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego i Krajowe Programy Operacyjne
  • 11:00 – 11:05 Przerwa
  • 11:05 – 12:20 Wsparcie realizowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego

Po spotkaniu przewidziane są indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. funduszy europejskich mazowieckiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik do Zaproszenia. Więcej informacji oraz niezbędny formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: https://bit.ly/2RGn7Tb

Serdecznie zapraszamy :)