A A A Wersja kontrastowa

Spotkanie "Głęboka modernizacja energetyczna budynków" w Piotrkowie Trybunalskim i Skierniewicach

pdf

 

 

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na spotkania "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych mieszkaniowych lub budynków użyteczności publicznej - Pożyczka Termomodernizacyjna".

Wydarzenia odbędą się w dwóch miastach:

  • Piotrków Trybunalski, 19 listopada br., g. 10:00 - Urząd Miasta, przy Pasażu K. Rudowskiego 10
    (sala konferencyjna nr. 1)
  • Skierniewice28 listopada br., g. 10:00 - Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego, ul. Batorego 64F (sala 307)

Zarejestruj się na spotkanie już teraz! Kliknij tutaj -> https://bit.ly/344RaXh

Budynki, a szczególnie starsze bloki, potrzebują często kompleksowych i kosztownych inwestycji. Odpowiadając na potrzeby JST, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych czy TBS-ów, spotkania otworzy prezentacja oferty BGK na sfinansowanie inwestycji dot. głębokiej modernizacji energetycznej budynków z funduszy unijnych. Unijna Pożyczka Termomodernizacyjna, o której dowiesz się na spotkaniu, to produkt, dzięki któremu możesz realnie zaoszczędzić.

Na  panelu dyskusyjnym omówimy system wsparcia dla poprawy efektywności energetycznej w województwie łódzkim. W panelu wezmą udział przedstawiciele BGK, Instytucji Finansujących w regionie i zarządcy nieruchomości.

Spotkanie zakończy prezentacja nt. audytu energetycznego, podczas której Witold Kurczyński, ekspert ds. efektywności energetycznej opowie, czym jest audyt energetyczny i na co zwracać uwagę. 

Po spotkaniu zapraszamy na indywidualne konsultacje z przedstawicielami Instytucji Finansujących udzielających pożyczek w regionie łódzkim.

AGENDA:

  • 10:00 – 10:20 - Rejestracja, kawa powitalna
  • 10:20 – 10:30 - Powitanie uczestników, wprowadzenie w tematykę spotkania
  • 10:30 – 10:50 - Prezentacja „Pożyczki unijne dla JST, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, TBSów” – Bank Gospodarstwa Krajowego
  • 10:50 – 11:20 - Panel dyskusyjny pn. „System wsparcia w formie pożyczek unijnych związanych z efektywnością energetyczną w województwie łódzkim” – przedstawiciele: Banku Gospodarstwa Krajowego, instytucji finansujących, audytorów i zarządców nieruchomości.
  • 11:20 – 12:00 - Prezentacja „Audyt energetyczny. Pierwszy krok w inwestycji – jak ustrzec się od błędów” – Witold Kurczyński, Ekspert ds. efektywności energetycznej
  • 12:00 – 12:30 - Rozmowy bilateralne z Pośrednikami Finansowymi / konsultacje indywidualne

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.