A A A Wersja kontrastowa

Porozmawiajmy o biznesie w Krakowie już 29 października !

pdf

Droga do sukcesu nie jest usłana różami. Z pomocą mogą przyjść ludzie, którzy podpowiedzą jakich błędów nie popełniać i w których kierunkach warto zmierzać. Jeśli prowadzisz firmę i szukasz sposobów na jej efektywny rozwój? Potrzebujesz środków na inwestycje? A może masz pomysł na biznes i szukasz wiedzy i inspiracji?

Jeśli tak to przyjdź na spotkanie z założycielem i prezesem zarządu SALESmanago Marketing Automation. Podczas spotkania dowiesz się jak rozwinąć skrzydła w biznesie oraz co powinieneś robić i czego NIE robić aby odnieść sukces.

Jeśli czujesz, że biznes to Twoja droga, ale potrzebujesz przewodników w tej podroży. To już 29 października o godz. 17:30, w przestrzeni hub:raum Kraków odbędzie się spotkanie, na które zapraszamy początkujących przedsiębiorców, osoby chcące prowadzić własny biznes oraz właścicieli startupów. W doborowym towarzystwie przy dobrej kawie i ciastku dowiesz się:

- jak skalować BIZNES,
- jak tworzyć innowacyjne produkty i usługi,
- jak pozyskać inwestora i jak z nim rozmawiać,
skąd pozyskać finansowanie na rozwój firmy.

W wydarzeniu udział weźmie gość specjalny Grzegorz Błażewicz, CEO & Founder SALESmanago, który na biznesie i innowacyjnych rozwiązaniach zjadł już zęby. Grzegorz Błażewicz opowie o tym, czy innowacja technologiczna i produktowa, która stała się Świętym Graalem większości firm na świecie, jest w stanie zaistnieć bez odrzucenia tradycyjnych sposobów osiągania celów biznesowych i zaprzeczeniu różnorodnych norm związanych z prowadzeniem biznesu oraz prawdziwej innowacji?

W trakcie spotkania dowiesz się także, przed jakimi wyzwaniami staje aktualnie przedsiębiorca chcący zbudować swoją wymarzoną firmę, czy jakie są "best practice" z zakresu zarządzania i rozwoju startup'u na jego wczesnym etapie.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu zdobędziesz praktyczne wskazówki!

Agenda

17:30  rejestracja

18:00-18:15- powitanie i kilka słów o Youth Business Poland i BGK

18:15- 19:00 - networking moderowany

19:00 - 20:00 - wystąpienie gościa specjalnego, Grzegorz Błażewicz, Innowacja - stawianie oporu przed chodzeniem utartymi ścieżkami

20:00 - 20:20 - Mateusz Andrzejewski, Bank Gospodarstwa Krajowego, Fundusze Europejskie w Twoim interesie!

20:20 - Rozmowy kuluarowe

Spotkanie finansowane jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.