A A A Wersja kontrastowa

Ostatnia szansa w tym roku na udział w spotkaniu Dzień Dobry Biznes! Nie byłeś? Wpadnij do Łodzi!

pdf

 

Jeden miesiąc, 4 miasta, 4 Uniwersytety, 15 prelegentów, prawie 800 studentów i absolwentów! Oto wyniki czterech konferencji Dzień Dobry Biznes!


Dzień Dobry Biznes

3 grudnia 2018 r.

Politechnika Łódzka

 Budynek "Trzech Wydziałów" - LODEX 
sala Oz 329 Politechniki Łódzkiej
ul. Wólczańska 256, Łódź

Odwiedziliśmy Uniwersytety w Kielcach, Szczecinie, Lublinie i Warszawie, gdzie na Warsztatach przywitaliśmy tłumy studentów, chcących dowiedzieć się Jak zarobić pierwszy milion! Jeżeli nie było Cię tam z nami, masz szansę wziąć udział w ostatnim w tym roku, wieńczącym cykl spotkaniu Dzień Dobry Biznes w Łodzi! 
Przyjdź do nas 3 grudnia o 15:15 na Politechnikę Łódzką, a podczas konferencji spotkasz się z Przedsiębiorcą, który opowie o tym, jak stawiał pierwsze kroki w biznesie, opowiemy Ci jak założyć własną firmę i jakie możliwości rozwoju dają projekty oferowane prze Bank Gospodarstwa Krajowego. Ponadto, będziesz miał szansę uczestniczyć w ciekawych warsztatach, które rozwiną Twoją kreatywność w biznesie i pokażą jak stworzyć model biznesowy firmy. 

Udział jest bezpłatny! Zarejestruj się na wydarzenie wypełniając formularz: https://bit.ly/2DL6oqA

Jeżeli jesteś studentem, absolwentem, prowadzisz firmę, lub dopiero rozpoczynasz przygodę w biznesie, spotkanie Dzień Dobry Biznes jest właśnie dla Ciebie!