A A A Wersja kontrastowa

Nowa odsłona konferencji dla studentów Start-up 2U startuje 4 czerwca w Zamościu!

pdf

Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zaprasza na konferencję dla studentów i absolwentów - kontynuację cyklu "Dzień Dobry Biznes" w nowej odsłonie - "Start-up 2U" - bo sukces zależy od Ciebie! Konferencja odbędzie się już 4 czerwca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu w Auli Głównej o 11:00.

Chcesz dowiedzieć się jak zarobić pierwszy milion jeszcze na studiach?

Opowiemy Ci o tym! Na konferencji spotkasz się z mentorem biznesu - przedsiębiorcą, który osiągnął sukces w biznesie i opowie Ci, jak stawiał swoje pierwsze kroki. Opowie i doradzi, jak założyć własną firmę krok po kroku i jak być kreatywnym.

Ponadto masz okazję uczestniczyć w BEZPŁATNYM warsztacie "Od pasji do biznesu - jak stworzyć własny model biznesowy firmy" poprowadzonym przez Adriana Migonia - prezesa Fundacji Inkubator Technologiczny, która prowadzi program Youth Business Poland, która wspiera młode osoby w rozwoju firm i tworzeniu nowych miejsc pracy w 46 krajach. Ponadto zrzesza 100 mentorów - wolontariuszy doświadczonych praktyków biznesu, którzy wspólnie od 2008 roku pomogli młodym osobom w założeniu 600 firm i stworzeniu ponad 1000 miejsc pracy.

Co ważne, dowiesz się o wielu możliwościach finansowania, jakie oferuje państwowy bank rozwoju - Bank Gospodarstwa Krajowego. Opowiemy Ci, jakie możliwości dają ciekawe projekty m.in. "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", "Przedsiębiorcze lubelskie" czy "Wsparcie w starcie".

Nie czekaj! Zapisz się przez nasz formularz! Wstęp jest bezpłatny, a za udział w warsztacie otrzymasz certyfikat. 

Poniżej agenda spotkania:

  • 10:45 - 11:00 Rejestracja uczestników
  • 11:00 - 11:15 - Główna Aula
                           Powitanie uczestników
  • 11:15 - 12:15 - Wystąpienie przedsiębiorcy - Youth Business Poland
  • 12:15 - 12:45 - "Zainwestuj w swoją przyszłość z BGK" - prezentacja BGK
  • 12:45 - 13:00 - Przerwa
  • 13:00 - 14:30 - Warsztat dla studentów i absolwentów "Od pasji do biznesu - jak stworzyć model biznesowy firmy" - YBP

Naprawdę warto, liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy!