A A A Wersja kontrastowa

Nie tylko duży ma szansę. Rozwiń swoją firmę z funduszami europejskimi!

pdf

Prowadzisz małą firmę? A może jesteś start-upem? Chcesz rozwinąć swój biznes, ale brakuje Ci kapitału inwestycyjnego? Z pomocą przychodzi Pożyczka dla mikroprzedsiębiorstw, finansowana ze środków unijnych. Jeśli prowadzisz działalność nie dłużej niż 5 lat i chciałbyś wdrożyć nowy pomysł i zainwestować w rozwój, to finansowanie, z którym jest to możliwe.

 

 

Postaw na rozwój swojej firmy

Brak kapitału na inwestycje to problem, z którym boryka się wielu przedsiębiorców. Chęci wiele, korzystnych możliwości – trochę mniej. Właściciele małych firm często nie mają wystarczających środków pozwalających na rozwój i wzrost swojej konkurencyjności na rynku. Chciałbyś to zmienić? Wdrożenie nowych, istotnie ulepszonych produktów i usług często wiąże się z koniecznością dodatkowego finansowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z instytucjami finansującymi wspiera przedsiębiorców w realizacji ich biznesowych celów.
W województwie kujawsko-pomorskim czeka na Ciebie Pożyczka dla Mikroprzedsiębiorstw, która pomoże Ci rozwiązać problemy!

Dzięki niej wzmocnisz podstawową działalność firmy, zwiększysz zdolność produkcyjną i usługową, a co za tym idzie, uzyskasz szansę na ekspansję nowych rynków. Ale to nie wszystko. Fundusze możesz przeznaczyć na inwestowanie w nowe technologie, zakupienie nieruchomości czy niezbędnego sprzętu do firmy, a nawet sfinansować część kapitału obrotowego (nawet do 50% kwoty pożyczki) wspomagającego realizowanie inwestycji.

Z pożyczki skorzystała już Pani Marta Skibicka, właścicielka Szkoły Językowej „Fabryka Języka” w miejscowości Skępe w województwie kujawsko-pomorskim.

- Pożyczka pomogła mi przede wszystkim w remoncie i modernizacji budynku, w którym aktualnie znajduje się „Fabryka Języka” – szkoła językowa, którą prowadzę. Dzięki otrzymanym funduszom mogłam kupić urządzenie wielofunkcyjne i pomoce dydaktyczne. Udało mi się wyposażyć to miejsce w taki sposób, aby rozszerzyć ofertę swojej szkółki o zajęcia grupowe, co było moim głównym celem. Dzięki temu stworzyłam miejsce przyjazne moim uczniom. – mówi Pani Marta.

Dlaczego warto skorzystać?

Pożyczkę unijną, spośród innych na rynku, wyróżnia przede wszystkim niskie, stałe oprocentowanie – od 0,94% w skali roku! Pożyczka udzielana jest na warunkach korzystniejszych niż rynkowe, co oznacza, że możesz liczyć na preferencyjne* finansowanie. To duża szansa dla start-upów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem. Z powodu braku środków i wystarczających zabezpieczeń, młode firmy borykają się z uzyskaniem finansowania na wdrożenie nowych pomysłów.

- Decyzja o pożyczce była trudna, miałam obawy związane z prowadzeniem własnego biznesu. Ale przede wszystkim przekonało mnie korzystne, niskie oprocentowanie – na 0,94% w skali roku, oferowane właśnie młodym firmom. Otrzymałam możliwość karencji w spłacie kapitału, a wszelkie formalności mogłam załatwić niedaleko miejsca zamieszkania. Pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, który udzielił mi finansowania, zawsze służyli pomocą. Szczerze polecam tego typu wsparcie finansowe, szczególnie młodym osobom, które dopiero zaczynają przygodę z własną działalnością. Mimo wcześniejszych obaw, teraz, po upływie kilku miesięcy, wiem, że to była dobra decyzja, dzięki której spełniło się moje ogromne marzenie i mogę robić to, co kocham. – dodaje Pani Marta Skibicka.

Co możesz zyskać?

Pożyczka dla mikroprzedsiębiorstw będzie dobrym rozwiązaniem dla firm, działających na rynku nie dłużej niż 5 lat. Jeśli swoją firmę prowadzisz w województwie kujawsko – pomorskim, na realizację biznesowych celów uzyskać możesz nawet 100 tys. zł na okres nawet 7 lat. Dodatkowo, możliwość  rocznej karencji ułatwi zaplanowanie budżetu i wydatków w firmie.

Jeśli Twój biznes funkcjonuje krócej niż 3 lata lub realizujesz inwestycje wpisujące się w inteligentne specjalizacje województwa kujawsko - pomorskiego, możesz liczyć na dłuższy okres spłaty.

Uzyskanie pożyczki jest niezwykle szybkie i łatwe. Wystarczy zgłosić się do wybranej instytucji finansującej współpracującej z BGK. Konsultant odpowie na wszelkie pytania i przeprowadzi przez proces, nie pobierając przy tym żadnych prowizji czy dodatkowych opłat.

 

Pożyczki udzielą Ci:

·       Kujawsko – Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. 

tel. 56 475 62 96, mobile: 737 722 106
e-mail: v.jaskowiak@kpfp.org.pl

·       Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o.

tel. 22 890 98 00, mobile: 883 351 892
e-mail: k.jarzab@pksp.pl

·       Grudziądzkie Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o.

tel. 56 461 23 77, mobile: 513 433 119
e-mail k.karpus@gpk.grudziadz.pl

*Warunkiem jego uzyskania jest inwestowanie w obszarze inteligentnych specjalizacji województwa kujawsko - pomorskiego lub prowadzenie działalności nie krócej niż 3 lata.