A A A Wersja kontrastowa

Ministerstwo Rozwoju na Targach Budma 2020!

pdf

Już 4 lutego br. w Poznaniu rozpoczną się czterodniowe Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury - jedno z najważniejszych spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

Na swoje stoisko zaprasza Ministerstwo Rozwoju, które wraz z partnerami przygotowało specjalny program skierowany do przedsiębiorców, inwestorów i handlowców z branży budowlanej. 

Program obejmie zagadnienia prawne, budowlane czy termomodernizacyjne, ponadto przedsiębiorcy będą mogli liczyć na pomoc ekspertów w zakresie rozwoju firmy z funduszami unijnymi oraz wiedzę odpowiadającą na pytania, jak znaleźć partnera handlowego na rynkach zagranicznych czy jak rozszerzyć działalność i pozyskać partnera dla firm MŚP. Oprócz tego dowiesz się m.in. o rządowym projekcie Fundusz Mieszkań na Wynajem oraz program Dostępność Plus.

Pełny program Ministerstwa Rozwoju znajduje się tutaj.

Kiedy?

4-7 lutego 2020 r.


Gdzie?

ul. Głogowska 14, Poznań

Targi BUDMA to wydarzenie skupiające całą branżę budowlaną. Będzie to okazja na poznanie nowości technologicznych, zdobycia nowych kontaktów biznesowych i warunkujących rozwój. Targi prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. 

 

Serdecznie zapraszamy!