A A A Wersja kontrastowa

Konferencja „Sztuka eksportu” już 14.11.2019 r.

pdf

 

Zaproszenie

W imieniu Agencji Rozwoju Pomorza S.A. zapraszamy o wzięcia udziału w Konferencji „Sztuka Eksportu”, w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy”, która odbędzie się 14 listopada 2019 roku o godz. 9:00 na Stadionie Energa w Gdańsku.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i propagowanie dobrych praktyk w zakresie budowania marki polskich produktów poza granicami kraju. W programie m.in. prelekcje, panele dyskusyjne oraz część wystawiennicza, gdzie zaprezentują się firmy uczestniczące w projekcie Pomorski Broker Eksportowy - ich wspólnym mianownikiem jest orientacja na nowoczesny design.

Specjalnym gościem konferencji będzie Zuzanna Skalska - analityk trendów w designie, obszarze innowacji i biznesie. W swoim wykładzie przybliży nadchodzące Sygnały Zmian, na które powinni przygotować się przedsiębiorcy. Uczestnicy konferencji mogą liczyć na solidną dawkę użytecznych informacji na temat zdobywania klientów z zagranicy i rozpoczynania działalności eksportowej pod względem formalno-prawnym.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Aby zgłosić swój udział w wydarzeniu, trzeba wypełnić formularz.

Liczba miejsc ograniczona, zatem warto zapisać się już dziś!