A A A Wersja kontrastowa

Konferencja regionalna w Mielcu już 7 marca!

pdf

Serdecznie zapraszamy na cykl Konferencji Regionalnych skierowany dla przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu terytorialnego, przedstawicieli administracji i osób mających wpływ na rozwój gospodarczy regionów. Cykl otworzy konferencja w Mielcu w Hotelu Atena, która odbędzie się 7 marca o 9:30. 

Konferencje regionalne to niepowtarzalne wydarzenia uwzględniające specyfikę i potrzeby konkretnego regionu, są idealnym miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu. Stworzą płaszczyznę do nawiązywania współpracy, dzięki której samorządowcy będą bardziej przedsiębiorczy, a przedstawiciele biznesu będą w większym stopniu uwzględniali w swojej codziennej działalności element społeczny. Spotkania mają także na celu przybliżenie uczestnikom możliwości skorzystania na poziomie regionalnym z programów rozwojowych wynikających ze Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Spotkacie się Państwo z ekspertami Banku Gospodarstwa Krajowego, którzy przedstawią możliwości wspierania regionów i działających na ich terenie firm.

Stałym elementem każdej konferencji będzie panel dyskusyjny koncentrujący się wokół kwestii strategicznych dla danego województwa. Na uczestników wydarzenia czekać będą również warsztaty prowadzone przez gościa specjalnego, mówcę motywacyjnego mjr. Rocco A. Spencera, który opowie uczestnikom, jak odnosić sukcesy na zawodowym polu walki. Mjr. Spencer pokaże uczestnikom, jak przekładać strategię i taktykę wojskową na sukcesy w życiu zawodowym. Mjr. Spencer jest emerytowanym oficerem wojsk amerykańskich, który po przejściu na emeryturę wojskową doradzał firmom amerykańskim i polskim.

 


Poniżej ramowy program konferencji:

09.30 – 10.00 – Rejestracja gości, powitalna kawa

10.00 – 10.10 – Otwarcie konferencji

10.10 – 10.30 – „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny” – ekspert BGK

10.30 – 10.45 – „Rola Banku Gospodarstwa Krajowego w rozwoju Polski” – Dyrektor Regionu BGK

10.45 – 11.20 – „Odpowiedzialne przywództwo” – warsztat mjr Rocco Spencer’a

11.20 – 11.40 – Przerwa kawowa / podział konferencji na II bloki tematyczne

11.40 – 13.40 – „Wsparcie BGK dla przedsiębiorców” „Produkty mieszkaniowe BGK – wsparcie samorządów”

13.40 – 15.00 – Lunch, porady eksperckie przy stoiskach, zakończenie konferencji

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy się zarejestrować. https://regionalnekonferencje.bgk.pl/harmonogram/

Znajdziecie Państwo tam również pełną listę miast, w których odbędą się konferencje.

 

Serdecznie zapraszamy!