A A A Wersja kontrastowa

Konferencja dla studentów i absolwentów „Dzień Dobry Biznes” 24 kwietnia 2018 r.

pdf

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK), Uniwersytet w Białymstoku oraz Biuro Karier Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają na konferencję dla studentów i absolwentów „Dzień Dobry Biznes”. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2018 r., w godz. 12:00-15.30, na Wydział Ekonomii i Zarządzania w Auli 301.

Podczas konferencji:

  • spotkamy się z przedsiębiorcą, który opowie o tym jak stawiał pierwsze kroki w biznesie,
  • porozmawiamy o tym jak założyć własną firmę i jakie możliwości dają projekty  „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”, „Przedsiębiorcze podlaskie” oraz „Wsparcie w starcie”,
  • przeprowadzimy bezpłatne warsztaty na dwa ciekawe tematy:

„Zmień hobby w biznes! Czyli jak przejść od zabawy do zarabiania pieniędzy! Zbuduj swój produkt od podstaw” oraz „Skuteczny networking w biznesie i personal branding”.

Konferencję uroczyście otworzą:

Dziekan dr hab. Marzanna Poniatowicz, prof. Uniwersytetu w Białymstoku oraz przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zarejestrować się na seminarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na: rpo.bgk.pl/konferencje-i-spotkania/dzien-dobry-biznes/bialystok/

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadzą firmę lub planują założyć działalność gospodarczą.

Na uczestników czekają certyfikaty.