A A A Wersja kontrastowa

Kolejna pula środków dla zachodniopomorskich przedsiębiorców!

pdf

 

Od 5 sierpnia br. zachodniopomorscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania w ramach Pożyczki Obrotowo Inwestycyjnej PLUS  oraz Mikropożyczki udzielanej przez nową Instytucję Finansującą!

 

Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie udzieli preferencyjnych pożyczek na inwestycje realizowane przez przedsiębiorców na terenie województwa zachodniopomorskiego. Przedsiębiorcy mogą wykorzystać uzyskane środki na inwestycje sprzyjające budowie konkurencyjnego sektora MŚP, zarówno w środki trwałe, jak i wartości niematerialne i prawne, kapitał obrotowy, czy też przedsięwzięcia badawczo rozwojowe (B+R).

 

- Do grona Instytucji Finansowych na terenie Pomorza Zachodniego dołącza Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie. To dobra wiadomość dla wszystkich przedsiębiorców działających na tym terenie z uwagi na możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy w wysokości 10 mln zł. dla co najmniej 50 firm. ZBS w Choszcznie to pierwszy i jak na razie jedyny Bank Spółdzielczy występujący w roli Instytucji Finansującej w tym regionie, który posiada już doświadczenie we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego jako Menadżerem zarządzającym środkami unijnymi. To doświadczenie gwarantuje właściwy standard działania i obsługi przedsiębiorstw z Pomorza Zachodniego  - mówi Krzysztof Załęgowski, Menedżer Zespołu Projektów Regionalnych Banku Gospodarstwa Krajowego.

 

Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz by twoja firma stała się konkurencyjna na rynku? A może myślisz o zakupie nowego sprzętu i maszyn?

Dowiedz się więcej o Mikropożyczce i Pożyczce Obrotowo Inwestycyjnej PLUS!

 

Na przedsiębiorców czeka kolejne 10 mln zł!

Wejdź na stronę pozyczkiunijne.bgk.pl (zakładka: instytucje finansujące/województwo zachodniopomorskie) lub zadzwoń pod numer telefonu 797 020 672, a uzyskasz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.