A A A Wersja kontrastowa

„Jak zarobić pierwszy milion” z Dzień Dobry Biznes BGK

pdf

Chcesz dowiedzieć się, jak kreatywnie podejść do biznesu? Skąd wziąć środki i jak założyć własną firmę? Co zrobić, by zbudować własną markę? Konferencje Dzień Dobry Biznes "Jak zarobić pierwszy milion?" są właśnie dla Ciebie!

Bank Gospodarstwa Krajowego zorganizował cykl konferencji dla studentów i absolwentów, na których dowiesz się jakie wsparcie możesz otrzymać na rozwój biznesu. Byliśmy obecni w największych ośrodkach akademickich, między innymi na: Uniwersytecie Rzeszowskim, Uniwersytecie w Białymstoku, Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Politechnice Wrocławskiej oraz Politechnice Opolskiej. Podczas konferencji eksperci powiedzą Ci jak finansować działalność swoich firm oraz potencjalne nowe przedsięwzięcia biznesowe z pożyczek unijnych. Eksperci powiedzą Ci jak założyć własną firmę, dowiesz się o gamie produktów przygotowanych właśnie z myślą o wchodzących na ścieżkę biznesowej kariery i ich zaletach, jak projekt "Wsparcie w starcie", czy dedykowany dla młodych ludzi kredyt studencki.

Swoimi doświadczeniami i receptą na sukces podzielili się przedsiębiorcy prężnie rozwijający własne biznesy. Zwrócili też uwagę na zagrożenia czyhające na młode firmy. Nie mogło zabraknąć również praktycznych wskazówek. Studenci i absolwenci licznie wzięli udział w warsztatach z zakładania własnej działalności gospodarczej i tworzenia modeli biznesowych. Uzupełnieniem konferencji były spotkania, podczas których nasz Zespół Rekrutacji i Employer Brandingu pokazywał, jak krok po kroku budować markę osobistą.  

"Bardzo się cieszymy, że wydarzenia spotkały się z tak dużym zainteresowaniem ze strony studentów, jak i samych uczelni. Naszym celem jest nie tylko edukacja finansowa młodych ludzi, co wpisuje się w misję BGK, ale także aktywna promocja naszych produktów finansowych, skierowanych bezpośrednio do MŚP" – powiedział Tomasz Mielniczuk, menedżer odpowiedzialny za współpracę z uczelniami wyższymi. "Tylko w tym roku podczas 6 konferencji zgromadziliśmy na aulach ponad 660 studentów, absolwentów i przedsiębiorców, a samymi postami w mediach społecznościowych dotarliśmy do blisko 45 tysięcy odbiorców z grupy docelowej" – dodał.

Już po wakacjach planujemy następne spotkania z cyklu Dzień Dobry Biznes. Pojawimy się na kolejnych sześciu uczelniach. 

Jeśli masz pomysły na biznes, pomożemy Ci je zrealizować!