A A A Wersja kontrastowa

"Innowacyjna firma - wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich" - spotkanie w Suwałkach!

pdf

Realizujesz innowacyjne projekty? Przyjdź na spotkanie z ekspertami i dowiedz się, jak wykorzystać Fundusze Europejskie aby rozwinąć firmę! 

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu "Innowacyjna Firma - wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich", na które przedsiębiorców zaprasza Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Spotkanie odbędzie się 7 listopada 2018 roku o godzinie 10:00 w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach (ul. Innowacyjna 1). 

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów. 

W trakcie spotkania poznają Państwo m.in.: 5 filarów Konstytucji Biznesu, Ofertę wsparcia dla firm z Programu Inteligentny Rozwój na innowacyjne przedsięwzięcia, tj. prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, przygotowanie i wdrożenie technologii oraz faza inwestycyjna, czy Prezentacja instrumentu STEP. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić dostępny on-line formularz rejestracyjny. Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail spotkaniaregionalne@mr.gov.pl

Zapraszamy również na bezpośrednią transmisję ze spotkania. Początek transmisji około godz. 10:20.

 

Serdecznie zapraszamy!