A A A Wersja kontrastowa

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich – spotkanie informacyjne w Pleszewie

pdf

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów. Spotkanie odbędzie się 9 października 2018 roku o godzinie 10:00 w auli Zespołu Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych przy ulicy Marszew 22 w Pleszewie. W spotkaniu weźmie udział pani Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu ds. MŚP, wiceminister Inwestycji i Rozwoju.

W trakcie spotkania poznają Państwo m.in:

  • 5 filarów Konstytucji Biznesu  

  • Możliwości wsparcia dla firm z Programu Inteligentny Rozwój na innowacyjne przedsięwzięcia

  • Ofertę dla firm z Regionalnego Programu Województwa Wielkopolskiego 

Po części seminaryjnej odbędą się konsultacje indywidualne z ekspertami instytucji, które wdrażają Fundusze Europejskie.

Spotkanie organizowane jest we współpracy z: Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem  Gospodarstwa Krajowego, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego / Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich, Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz Agencją Rozwoju Przemysłu oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu znajdziesz pod linkiem ->>
https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/spotkanie-innowacyjna-firma-w-pleszewie/

Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Agenda spotkania może ulec zmianie.

W przypadku pytań, napisz: spotkaniaregionalne@miir.gov.pl

Serdecznie zapraszamy!