A A A Wersja kontrastowa

Głęboka modernizacja energetyczna budynków - spotkanie w Łodzi

pdf

 


Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zaprasza na spotkanie pn. "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych mieszkaniowych lub budynków użyteczności publicznej - Pożyczka Termomodernizacyjna", które odbędzie się 27 lutego 2019 roku w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przy ul. Moniuszki 7/9 na I pietrze w sali konferencyjnej.

Spotkanie otworzy prezentacja oferty BGK dla JST, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych czy TBS-ów na sfinansowanie inwestycji z zakresu głębokiej modernizacji energetycznej budynków z funduszy unijnych. Budynki, a szczególnie starsze bloki, potrzebują często kompleksowych i kosztownych inwestycji, tutaj z pomocą przychodzi unijna Pożyczka Termomodernizacyjna, dzięki której realnie oszczędzisz na opłatach i zadowolisz wszystkich narzekających na zły stan budynku.

Podczas panelu dyskusyjnego, w którym udział wezmą przedstawiciele Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, Banku Gospodarstwa Krajowego, instytucji finansujących oraz zarządcy nieruchomości omówimy system wsparcia dla poprawy efektywności energetycznej w województwie łódzkim, a więc dostępne możliwości finansowania inwestycji z nią związanych.

Spotkanie zakończy prezentacja Witolda Kurczyńskiego, eksperta ds. efektywności energetycznej dotycząca audytu energetycznego, na której dowiesz się, jak ustrzec się od błędów.

Nie zabraknie czasu na kuluarowe indywidualne rozmowy z przedstawicielami Instytucji Finansujących współpracujących z BGK, którzy bezpośrednio udzielają pożyczek unijnych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz!

Poniżej agenda spotkania:

10:30 – 11:00

Rejestracja, kawa powitalna

11:00 –11:10

Powitanie uczestników, wprowadzenie w tematykę spotkania

11:10 –11:30

Prezentacja „Pożyczki unijne dla JST, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, TBSów” – Bank Gospodarstwa Krajowego

11:30 – 12:00

Panel dyskusyjny pn. „System wsparcia w formie pożyczek unijnych związanych z  efektywnością energetyczną w województwie łódzkim” – przedstawiciele: Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, Banku Gospodarstwa Krajowego, Instytucji Finansujących, audytorów i zarządców nieruchomości.

12:00 –12:30

Prezentacja „Audyt energetyczny. Pierwszy krok w inwestycji – jak ustrzec się od błędów” – Witold Kurczyński, Ekspert ds. efektywności energetycznej

12:30 –13:30

Rozmowy bilateralne z Pośrednikami Finansowymi / konsultacje indywidualne

 

 Serdecznie zapraszamy!