A A A Wersja kontrastowa

Chcesz wiedzieć, jak zarobić pierwszy milion? „Dzień dobry Biznes” zawita w Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach 24 października 2018r.!

pdf

 

Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Politechnika Świętokrzyska serdecznie zapraszają na konferencję dla studentów i absolwentów „Dzień dobry Biznes”.

Konferencja odbędzie się 24 października w godzinach 10:00-13:30 w Głównej Auli Wykładowej Politechniki Świętokrzyskiej przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7 w Kielcach.

Podczas konferencji spotkasz się z przedsiębiorcą, który opowie o tym, jak stawiał pierwsze kroki w biznesie. Przeprowadzimy Cię przez proces zakładania własnej firmy krok po kroku, dowiesz się nawet, jak odnieść sukces w biznesie.

Zaplanowane są bezpłatne warsztaty tematyczne: Warsztat I „Od pasji do biznesu – jak stworzyć własny model biznesowy firmy”  oraz Warsztat II "Kreatywność w biznesie”. Chcesz dowiedzieć się jak zdobyć pierwszy milion jeszcze na studiach? Usłyszeć o skutecznym networkingu w biznesie? Warsztaty z „Dzień dobry biznes” są właśnie dla Ciebie!

Udział jest bezpłatny, wystarczy, że zarejestrujesz się wypełniając formularz.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadzą firmę lub planują założyć działalność gospodarczą.

Na uczestników czekają certyfikaty.