A A A Wersja kontrastowa

Chcesz wiedzieć, jak zarobić pierwszy milion? 8 listopada „Dzień dobry Biznes” zawita w Szczecinie!

pdf

Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie serdecznie zapraszają na konferencję dla studentów i absolwentów „Dzień dobry Biznes”.

Konferencja odbędzie się 8 listopada w godzinach 10:00-13:45 w Auli Centrum Dydaktyczno - Badawczego Nanotechnologii przy Al. Piastów 45 w Szczecinie.

Podczas konferencji spotkasz się z przedsiębiorcą, który opowie o tym, jak stawiał pierwsze kroki w biznesie. Przeprowadzimy Cię przez proces zakładania własnej firmy krok po kroku, dowiesz się nawet, jak odnieść sukces w biznesie.

Chcesz dowiedzieć się jak zdobyć pierwszy milion jeszcze na studiach? Usłyszeć o skutecznym networkingu w biznesie? Warsztaty z „Dzień dobry biznes” są właśnie dla Ciebie!

Zaplanowane są bezpłatne warsztaty tematyczne: Warsztat I „Od pasji do biznesu – jak stworzyć własny model biznesowy firmy”  oraz Warsztat II "Kreatywność w biznesie”. Przedstawimy ofertę Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Biura Karier ZUt, opowiemy Ci, jakie możliwości dają ciekawe projekty m.in. "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", "Jeremie2" czy "Wsparcie w starcie".

Udział jest bezpłatny, wystarczy, że zarejestrujesz się wypełniając formularz.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadzą firmę lub planują założyć działalność gospodarczą.

Na uczestników czekają certyfikaty.