A A A Wersja kontrastowa

"Chcesz wiedzieć jak zarobić pierwszy milion?" 3 grudnia Dzień dobry Biznes zawita w Łodzi!

pdf

 

Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Politechnika Łódzka mają przyjemność zaprosić studentów i absolwentów na Konferencję  „Dzień dobry Biznes”.

Konferencja odbędzie się 3 grudnia 2018 w godzinach 15:15-19:00 w Budynku "Trzech Wydziałów" - LODEX sala Oz 329 Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 256 w Łodzi.

Podczas konferencji spotkasz się z przedsiębiorcą, który opowie o tym, jak stawiał pierwsze kroki w biznesie. Przeprowadzimy Cię przez proces zakładania własnej firmy krok po kroku, opowiemy Ci, jak możesz odnieść sukces w biznesie. Chcesz dowiedzieć się jak zdobyć pierwszy milion jeszcze na studiach? Usłyszeć o skutecznym networkingu w biznesie? Warsztaty z „Dzień dobry biznes” są właśnie dla Ciebie!

Zaplanowane są bezpłatne warsztaty tematyczne: Warsztat I „Od pasji do biznesu – jak stworzyć własny model biznesowy firmy”  oraz Warsztat II "Kreatywność w biznesie”.  Opowiemy Ci, jakie możliwości dają ciekawe projekty m.in. "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", "Jeremie2" czy "Wsparcie w starcie".

Udział jest bezpłatny, wystarczy, że zarejestrujesz się wypełniając formularz.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadzą firmę lub planują założyć działalność gospodarczą.

Na uczestników czekają certyfikaty.