A A A Wersja kontrastowa

Aktualności

Jesteś przedsiębiorcą? Masz start-up? Przyjdź na spotkanie i dowiedz się o finansowaniu biznesu na Warmii i Mazurach!

 

Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Urzędami Gmin Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zapraszają przedsiębiorców oraz przedstawicieli młodych firm na cykl spotkań informacyjno-szkoleniowych poświęconych finansowaniu rozwoju firmy z funduszy unijnych. 

Jeśli szukasz odpowiedniego finansowania na rozwój swojego biznesu, chcesz wdrożyć innowacje lub wprowadzić nowe produkty i usługi do swojej firmy, to spotkanie jest własnie...

Przybywa Instytucji Finansujących, udzielających pożyczek z Regionalnego Programu Operacyjnego!

Zwiększa się liczba osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wzrastają środki europejskie przeznaczone dla MŚP i zwiększa się tempo ich wydatkowania.

Bank Gospodarstwa Krajowego jeszcze w tym roku ogłosi ostatnie już (w ramach obecnego przyznawania środków UE) przetargi na pośredników finansowych.

Pośrednikami Finansowymi, czyli instytucjami udzielającymi pożyczek unijnych, mogą być fundusze pożyczkowe, fundusze poręczeniowe, a także banki spółdzielcze i komercyjne.

Liczba...

Spotkanie informacyjne w Szczecinie „Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w 2020 r.”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie,

przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego,

zaprasza 20 lutego br. o godz. 10:00

na bezpłatne

Spotkanie informacyjne w Szczecinie

„Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w 2020 r.”

 

Program spotkania:

  • 10:00 - 10:15 Rejestracja uczestników.
  • 10:15 - 10:25 Informacje o Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
  • 10:25 - 11:00 Możliwości dofinansowania z RPO WZ  wynikające...

Ministerstwo Rozwoju na Targach Budma 2020!

Już 4 lutego br. w Poznaniu rozpoczną się czterodniowe Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury - jedno z najważniejszych spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

Na swoje stoisko zaprasza Ministerstwo Rozwoju, które wraz z partnerami przygotowało specjalny program skierowany do przedsiębiorców, inwestorów i handlowców z branży budowlanej. 

...

Skąd wziąć środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej? - spotkanie 22 stycznia w Lublinie

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lublinie wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zapraszają na spotkanie informacyjne pt. "Fundusze Europejskie 2014-2020 na założenie działalności gospodarczej”.

Spotkanie odbędzie się  w Lublinie, przy ul. Stefczyka 3b – 22 stycznia 2020 r. w godzinach 10.00-13.30, w sali konferencyjnej na II piętrze. Przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich oraz tych, którzy myślą o założeniu własnej firmy. 

Program...

Rozmawiamy o efektywności energetycznej w Małopolsce w budynkach wielorodzinnych i oszczędnościach domowego budżetu

 

Czy jest sposób, aby wyremontować nasze budynki, a przy tym nadmiernie nie zadłużyć wspólnoty czy spółdzielni? Jak zadowolić mieszkańców, narzekających na zły stan i wygląd budynku oraz wysokie opłaty za ogrzewanie?

O tym wszystkim rozmawialiśmy 28 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie, przy ul. Gabriela Narutowicza 38, podczas pierwszego z planowanych spotkań z serii „Zwiększenie efektywności energetycznej w budynkach wielorodzinnych - oszczędność domowego budżetu”.

Star...

Aż 200 mln zł z unijnych środków czeka na przedsiębiorców z Warmii i Mazur

 

Małe, lokalne biznesy, jak również innowacyjne firmy z województwa warmińsko-mazurskiego mogą sfinansować swój rozwój dzięki funduszom z Unii Europejskiej. Na przedsiębiorców czeka jeszcze 200 mln złotych z projektu „Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie” udzielanych z RPO na lata 2014-2020. 

Ponad 500 przedsiębiorstw w woj. warmińsko-mazurskim skorzystało z unijnego finansowania z projektu Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie. Na inwestycje i rozwój firm przedsiębiorcy jak dotąd otrzymali...

Seminarium „Nauka – Innowacje – Biznes” już 4 grudnia na Uniwersytecie Warszawskim.

Nie może Cię tam zabraknąć ! 

Masz pomysł na innowacyjną firmę? Chcesz dowiedzieć się jak działają i rozwijają się start-upy? Przyjdź na seminarium „Nauka – Innowacje - Biznes”, które odbędzie się 4 grudnia na Wydziale Dziennikarstwa i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Bednarska 2/4 w Warszawie.

Na konferencji spotkasz się z mentorami biznesu - przedsiębiorcami, którzy opowiedzą o swoich pierwszych krokach w biznesie, porażkach i sukcesach w drodze do dobrze i stabilnie...

„Zwiększenie efektywności energetycznej w budynkach wielorodzinnych - oszczędność domowego budżetu” - spotkanie 28.11 w Tarnowie

 

Już 28 listopada w Tarnowie dowiedź się jak zwiększyć efektywność energetyczną w budynkach wielorodzinnych. Zapraszamy na spotkanie!

Sfinansowanie inwestycji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych to wyzwanie, które często spędza sen z powiek lokatorom i osobom odpowiedzialnym za zarządzanie zasobami mieszkaniowymi. Budynki, szczególnie starsze bloki, potrzebują często kompleksowych i kosztownych inwestycji. Inwestycje te wymagają od wspólnoty, bądź spółdzielni, zaciągnięcia kredytu...

Ponad 300 mln z Unii Europejskiej dla łódzkich przedsiębiorców

 

Pieniądze unijne czekają na przedsiębiorców z sektora MŚP – do rozdysponowania w województwie łódzkim jest ponad 300 mln zł. Preferencyjne pożyczki z programu Jeremie2 mogą pomóc w rozwoju firmy lub umożliwić realizację pomysłu na nowy biznes. Z tej formy wsparcia skorzystało już w regionie ponad 800 mikro-, małych i średnich przedsiębiorców. Środkami z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 zarządza Bank Gospodarstwa Krajowego na zlecenie województwa...

Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł - zgłoś swój projekt!

Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt to nowoczesne narzędzie wsparcia dla przedsiębiorców, którzy chcą realizować projekty badawczo-rozwojowe, ale nie mają lub mają niewielkie doświadczenie w realizacji takich projektów oraz w pozyskiwaniu na nie dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Masz eksperymentalny pomysł? Chcesz dowiedzieć się, czy masz szansę na dofinansowanie? Sprawdź swój projekt!

STEP działa w oparciu o współpracę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, instytucji...

Konferencja „Sztuka eksportu” już 14.11.2019 r.

 

Zaproszenie

W imieniu Agencji Rozwoju Pomorza S.A. zapraszamy o wzięcia udziału w Konferencji „Sztuka Eksportu”, w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy”, która odbędzie się 14 listopada 2019 roku o godz. 9:00 na Stadionie Energa w Gdańsku.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i propagowanie dobrych praktyk w zakresie budowania marki polskich produktów poza granicami kraju. W programie m.in. prelekcje, panele dyskusyjne oraz część wystawiennicza, gdzie zaprezentują się firmy...

Już jutro w Gdańsku konferencja „Kreatywny i Innowacyjny Przedsiębiorca”

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Kreatywny i Innowacyjny Przedsiębiorca”, która odbędzie się 29 października w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (Sala ABC, Budynek C), przy ul. Trzy Lipy 3.

Poniżej agenda wydarzenia:

11.00: Otwarcie i wprowadzenie: Arkadiusz Lewicki, Dyrektor Krajowym Punkcie Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów UE oraz Grzegorz Łepkowski, Koordynator Pomorskiego Ośrodka Enterprise Europe Network

11.15: Preferencyjne finansowanie z Programów UE dla...

Spotkanie "Głęboka modernizacja energetyczna budynków" w Piotrkowie Trybunalskim i Skierniewicach

 

 

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na spotkania "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych mieszkaniowych lub budynków użyteczności publicznej - Pożyczka Termomodernizacyjna".

Wydarzenia odbędą się w dwóch miastach:

  • Piotrków Trybunalski, 19 listopada br., g. 10:00 - Urząd Miasta, przy Pasażu K. Rudowskiego 10
    (sala konferencyjna nr. 1)
  • Skierniewice28 listopada br., g. 10:00 - Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego, ul. Batorego 64F (sala 307)

Zarejestruj się na...

Zapraszamy na spotkanie informacyjne: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

 

W programie spotkania omówienie m.in.

 

 - dotacje, pożyczki oraz poręczenia na budowę, rozbudowę, maszyny, urządzenia
w ramach dostępnych programów unijnych;

- bezpłatne szkolenia/kursy dla przedsiębiorców;

- dotacje na sprzedaż produktów i usług na rynki zagraniczne;

-  wsparcie na...

1 2 3 .... 11